Monthly Archives: Червень 2016

ВІТАЄМО ПРЕЗИДЕНТА АФЗУ ІВАНА ТОМИЧА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

1206_7238

Шановний Іване Федоровичу!

Прийміть наші найщиріші вітання та побажання з нагоди Вашого Дня народження. Бажаємо міцного здоров’я, сімейного щастя, благополуччя в житті та наснаги в роботі. Ваша трудова діяльність нерозривно пов’язана з

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

7091059_images_1452048024Шановні колеги!
У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України —

СОЯ – ТРЕНД В АГРОБИЗНЕСЕ!

Многие аналитики агрорынка отмечали успех Украины не только в производстве этой культуры, но и в ее переработке. Соя на ближайшие десятилетия -  тренд в агробизнесе.

Вперше у Львові спільна польсько-українська аграрна подія!

Європейські стандарти в українське господарство!

 Прагнення України рухатися у напрямку євроінтеграції та бажання втілити європейські норми та стандарти у вітчизняному агросекторі,  з метою створення єдиного майданчика для аграріїв, компанія ПрАТ Гал-ЕКСПО – організатор виставок у Львові спільно з польською компанією Targi Kielce S.A. запрошує Всіх бажаючих до участі в Міжнародній агропромисловій  виставці «EuroAGRO», яка відбудеться 17-19 листопада 2016 року у місті Львові у виставковому центрі «Південний-ЕКСПО».

ПЕРША ВСЕУКРАЇНСЬКА ЗУСТРІЧ ФЕРМЕРСЬКИХ РОДИН

ОсновнаВ мальовничому місті Моршин, що на Львівщині, в СКК «МОРШИНКУРОРТ», відбулася «ПЕРША ВСЕУКРАЇНСЬКА ЗУСТРІЧ ФЕРМЕРСЬКИХ РОДИН 2016»,присвячена Дню фермера. Цей захід було організовано спільними зусиллями Асоціації фермерів та приватних землевласників України, СКК «Моршинкурорт» та ТОВ «ГОСПОДАР».