Monthly Archives: Травень 2016

ВІДБУЛАСЯ РАДА АФЗУ

DSC_657030 травня відбулося засідання Ради АФЗУ з наступним порядком денним:

1.Про виконання рішення XXVI з’їзду АФЗУ «Селянського віче» та акції протесту від 15.03.2016 року, та першочергові завдання АФЗУ на поточний період. Інформує: І.Томич

У Львові розпочав роботу Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT West Lviv 2016

DSC_037326 травня 2016 року розпочав свою роботу Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT West Lviv 2016.

ЗУСТРІЧ З МІНІСТРОМ АГРОПОЛІТИКИ ТАРАСОМ КУТОВИМ

270x20017 травня відбулася робоча зустріч Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового з співголовами селянського Страйкового комітету. Від Асоціації фермерів та приватних землевласників України участь в ній взяв співголова Страйкового комітету, президент АФЗУ Іван Томич.

ЗАЯВА АФЗУ З ПРИВОДУ ВИСЛОВЛЕННЯ ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР МІНІСТРА ПАВЛА РОЗЕНКА

Українське селянства, у драматичний час для долі країни, обурено принизливими висловлюваннями віце-прем’єр міністра Павла Розенка, яке пролунало у святі дні Христового Воскресіння, про доцільність відмови від використання природного газу сільськими жителями, що суперечить оголошеному Урядом покращенню життя населяння.

МІЖРАЙОННІ ЗБОРИ ФЕРМЕРІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Асоціація фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ), спільно з обласною та районними Асоціаціями Одеської області, в травні 2016 року проводять міжрайонні збори фермерів, де буде обговорено основні питання діяльності фермерських господарств, нова стратегія розбудови АФЗУ у відповідності до рішення XXVІ з’їзду та у світлі законодавчих змін останнього часу.