Monthly Archives: Березень 2016

Відповідь Миколаївської АФЗ Ірині Брадиштян (реакція на статтю в ДТ «Кручу-верчу ПДВ пільги хочу»).

Шановна Ірина Брадіштян!

Ви пишите у своєму листі фразу, яка є основною у Вашому листі, вона говорить про Ваше розуміння ВСІХ процесів навколо Української замлі.:  «Мне просто не понятно как технически это можно сделать». Можна і робиться – агрохолдинги закуповують за готівку у селян врожай без ПДВ, продають далі з ПДВ, видаючи за свій завдяки завищеній статистиці.

ПРИЙНЯТО ЗАКОН ПРО ПІДТРИМКУ СІМЕЙНИХ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Сьогодні, 31 березня 2016 року, на пленарному засіданні Верховної Ради України нарешті було прийнято Закон України  №1599 «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств».

ХТО КИМ КРУТИТЬ-ВЕРТИТЬ?

На минулому тижні в одному з центральних видань була надрукована стаття  “ Кручу-верчу, ПДВ-пільги хочу!”. багато чого в ній правда, але є й явно замовний характер матеріалу. Ми запропонували цей матеріал нашим “Комплексним передплатникам” і отримали перші відгуки.

Відгук нашого “Комплексного передплатника”:

До уваги членів Ради АФЗУ

Робочий (чорновий) варіант проекту Закону Про Єдиний земельний податок, (згідно доручення Голови ВРУ Гройсмана В.Б.). На зустрічі активу АФЗУ з Головою Верховної Ради В. Гройсманом було досягнуто домовленості про прийняття ряду законопроектів, що полегшують роботу фермерських господарств. З проектом одного з них пропонуємо Вам ознайомитися тут.

ДО УВАГИ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ!

24 березня 2016 року президент Асоціація фермеров та приватних землевласників України Іван Томич проводить прес-конференцію «Що досягнуто проведенням 15 березня 2016 року селянської акції «ЗАХИСТИ СЕЛО – ЗБЕРЕЖИ УКРАЇНУ»? Які наступні кроки?».