Monthly Archives: Лютий 2016

УХВАЛА ХХVI звітного з’їзду Асоціації фермерів та приватних землевласників України

DSC_546124 лютого 2016 року                                      м. Київ, вул. Ломоносова, 18

Заслухавши і обговоривши питання порядку денного, делегати ХХVI з’їзду Асоціації фермерів та приватних землевласників України

          КОНСТАТУЮТЬ:

ДО УВАГИ ФЕРМЕРІВ!

DSC_3998Термін ультиматуму владі що до розгляду законопроектів №3851-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, в тому числі сільгосптоваровиробників», який був розроблений групою народних депутатів спільно з представниками громадських професійних організацій АПК та розглянуто 18 лютого 2016 р. на засіданні Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин і одноголосно підтриманий всіма членами» та №3478-1 „Про внесення змін у Податковий кодекс щодо окремих питань оподаткування діяльності у сфері сільського господарства” авторства нардепів Олександри Кужель, Івана Кириленка і Вадима Івченка – ЗАВЕРШИВСЯ!

ВІДРОДЖЕННЯМ ФЕРМЕРСЬКОГО РУХУ УКРАЇНИ СТАВ XXVI З’ЇЗД АСОЦІАЦІЇ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ

DSC_544824 лютого 2016 року відбувся XXVI з’їзд АФЗУ, який став чітким підтвердженням відродження фермерського руху України.

ОБЛАСНА КОНФЕРЕНЦІЯ ФЕРМЕРІВ КИЇВЩИНИ

WP_20160204_14_48_39_Rich-в4 лютого в приміщенні Інституту аграрної економіки відбулася звітна конференція фермерів Київської області, участь в якій прийняли представники 13 районів, з 15 зареєстрованих та діючих.

ХТО МОЖЕ ЗАЙНЯТИ КРІСЛО АГРАРНОГО МІНІСТРА

Потенційних кандидатів на посаду аграрного міністра побільшало. На інформацією нашого джерела в Верховній Раді України до чотирьох народних депутатів від різних політсил Тараса Кутового («Удар»), Вадима Івченка («Батьківщина»), Івана Мірошниченка («Самопоміч») та Миколи Кучера («Українська народна партія»), додалися ще деякі представники від галузевих асоціацій та політичних партій.