Monthly Archives: Січень 2016

ОБЛАСНА КОНФЕРЕНЦІЯ ФЕРМЕРІВ ЛЬВІВЩИНИ

9 лютого, в приміщенні Львівського національного університету ветеринарної медицини  (м. Львів, вул.. Пекарська, 50, актова зала) відбудеться звітна конференція  фермерів та приватних землевласників Львівщини. До участі у зібранні запрошується керівництво області, департаменту АПР та профільних установ області.

ОБЛАСНА КОНФЕРЕНЦІЯ ФЕРМЕРІВ КИЇВЩИНИ

4 лютого, в приміщенні Інституту аграрної економіки (м. Київ, вул.. Героїв Оборони, 10, 3 пов.) відбудеться звітна конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників Київської області.

Президенту України Порошенку Петру Олексійовичу

Шановний Петре Олексійович!

Запрошую,Вас,взяти участь у роботі 26 з’їзду АФЗУ, який відбудеться 24 лютого 2016 року за адресою: м.Київ,вул.,Ломоносова, 18 (в залі Київського кооперативного інституту бізнесу і права ).

Без кооперативів розвиток дрібного фермерства неможливий

Ексклюзивне інтерв’ю радника з питань сільського господарства Королівства Нідерландів Еверт Ян Краенбрінк можливо переглянути за наступною адресою:

http://kurkul.com/news/2692-bez-kooperativiv-rozvitok-dribnogo-fermerstva-nemojliviy–ekspert

XXVI З’ЇЗД АФЗУ ВІДБУДЕТЬСЯ 24 ЛЮТОГО 2016 РОКУ

На виконання рішення Ради АФЗУ XXVI з’їзд Асоціації фермерів та приватних землевласників України відбудеться 24 лютого 2016 року в залі Київського кооперативного інституту бізнесу і права (м. Київ, вул.. Ломоносова, 18), про що укладена відповідна угода.