Monthly Archives: Листопад 2015

Заходи АФЗУ у грудні місяці

Асоціація фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) 9 грудня 2015 року проводить семінар для голів районних Асоціацій Київської, Кіровоградської, Черкаської та Чернігівської областей!

Закон про сімейні ферми відправлено на повторне читання

Верховна Рада України відправила на повторне друге читання законопроект №1599 «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств», яким пропонувалося спростити трансформацію одноосібного селянського господарства в сімейну ферму.

Чи стане Європа Зоною вільної торгівлі для України?

WP_20151123_13_34_02_Pro-ве3 листопада в інформаційній агенції “Голос UA” відбулася прес – конференція на тему “Чи стане Європа Зоною вільної торгівлі для України?”, участь в якій прийняв президент АФЗУ Іван Томич. 

Одні з наймасовіших Зборів фермерів відбулися в Дніпропетровську

Фото--1-Вчора,18 листопада 2015 року, відбулися загальні збори фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області.

Аграрний комітет підтримав законопроект про розвиток вітчизняного виробництва

DSC_0327_вебКомітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин на своєму вчорашньому засіданні прийнв одноголосне рішення про прийняття за основу проекту Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» з оптової торгівлі алкогольними напоями, виготовленими з власного виноматеріалу