Monthly Archives: Липень 2015

СІМЕЙНА ФЕРМА РОДИНИ ТОМИЧІВ

фото_(26)Якщо ти в душі фермер, то чим би не займався в певний час, а завжди тебе «тягне» в рідне господарство, а особливо в період жнив.

Форум «АгроМеханіка:системи та комплектуючі»

Вже ні для кого не секрет, що Україна – країна аграрна. Інвестиційний потенціал агросектору «змагається» за своїми обсягами тільки з енергетичним. І це, до речі, вселяє оптимізм. Однак на заваді виникає  одне серйозне «але». Реалізувати потенціал українського агросектору можливо за допомогою впровадження сучасних ефективних технологій землеробства, використовуючи при цьому добротну

Законом про внесення змін до Податкового Кодексу України сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи визнані неприбутковими

Протягом тривалого часу Союз сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України боровся за визнання обслуговуючих кооперативів неприбутковими організаціями. Нарешті це здійснилося 17 липня 2015 року на пленарному засіданні Верховної Ради України.

ДО УВАГИ ГОЛІВ АСОЦІАЦІЙ ТА ФІКСОВАНИХ ЧЛЕНІВ АФЗУ!

На минулому тижні відбулася зустріч з директором по маркетингу Італійської компанії “Пі-Джей Консалтінг Україна” паном Манера Жанбаттіста, який повідомив, що його підприємство має можливість залучати інвесторів з Італії у аграрний бізнес України та цікавиться експортом сільгосппродукції з України.

Завдяки спільним зусиллям аграріїв Верховна Рада зберегла спецрежим оподаткування ПДВ

DSC00071-webВерховна Рада України з другої спроби підтримала законопроект № 2173а “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість”. За відповідне рішення проголосували 233 народних депутатів.