Monthly Archives: Травень 2015

Рішення Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України

м. Київ , вул. Ломоносова,18                                     від 26 травня 2015р.

 По першому питанню порядку денного: 

  1. Про створення на базі Бориспільського району Київської області спільно із районною державною адміністрацією, районною радою базового району щодо розвитку фермерських господарств, особистих селянських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. 

Прес-конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників України

20150527_122631В агенції “RegioNews” відбувається прес-конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників України, участь в якій приймають президент АФЗУ Іван Томич, Народний  депутат  України  Степан  Хмара, голова президії ССОКУ Іван Заєць та фермера, віце-президента АФЗУ Леоніда Кириченка. 

ЗАСІДАННЯ РАДИ АФЗУ

20150526_11101826 травня 2015 року відбулося чергове засідання Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України на якому було обговорено виконання рішення XXV з’їзду та Статуту в частині запровадження фіксованого членства, проведення інвентаризації районних та обласних організацій.

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ АСОЦІАЦІЇ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ УКРАЇНИ

27 травня 2015 року в інформаційній агенції «AgroNews» відбудеться прес-конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників України на тему:  «Асоціація фермерів та приватних землевласників вимагає від Уряду та коаліції в Верховній Раді України здійснення реформ на селі, в основі яких має бути розвиток сімейних фермерських господарств та кооперативів.

Важливо щодо перереєстрації ФГ

До 25 травня необхідно провести перереестрацію фкермерського господарства, в іншому разі передбачено штрафи по 8 тис. грн.

Сайт реєстраційної служби, з якого скачуємо Форму №4: http://drsu.gov.ua/show/93