Monthly Archives: Квітень 2015

Прес-конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників України з приводу рейдерських захоплень фермерських земель.

20150429_124936В інформаційній агенції RegioNws проходить прес-конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників України з приводу рейдерських захоплень фермерських земель.

ДО УВАГИ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ!

19 травня 2015 року в м. Хмельницький відбудуться загальні збори фермерів Хмельницької області.

На зборах буде розглянуто питання реалізації коаліційної угоди в частині підтримки розвитку сімейних фермерських господарств та подолання бідності на селі, діяльність фермерських господарств та

ЗБОРИ ФЕРМЕРІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

DSC_205024 квітня в місті Чернівці, відбулися збори фермерів області. Участь у роботі заходу прийняв директор департаменту АПР області та його заступник.

МІЖРАЙОННІ ЗБОРИ ФЕРМЕРІВ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ

DSC_199623 квітня в місті Борщеві, Тернопільської області, відбулися збори фермерів Заліщицького, Чортківського та Борщівського районів.

DSC_1998Головним питанням було запровадження фіксованого членства в Асоціації та обговорення проблемних питань в діяльності фермерів та їх районних організацій.

DSC_2004У другій частині зібрання фермерам було запропоновано блок цікавих та необхідних доповідей та презентацій від комерційних організацій, які виявили бажання прийняти участь у цьому заході: компаній «АГРІСОЛ», «БТУ – Центр», ТОВ ТД «ГОМСІЛЬМАШ», «АГРОСЕРВІС –СВ», ТОВ «НЕРТУС» та представника 1с – Бухгалтерія для сільського господарства.

DSC_2034По закінченні зборів відбулося прийняття фермерів у фіксовані члени та фотографування активу на згадку.

ПЕРШІ ПІДСУМКИ НОВОЇ СТРАТЕГІЇ АФЗУ

DSC_0749Тернистий шлях: «від сумнівів до переконання».

Зазначаємо, перший підсумок діяльності Ради, Президента АФЗУ Томича Івана Федоровича – 100 днів! Щиро вітаємо та бажаємо йому натхненної праці, мотивації та невтомного бажання розвивати та вдосконалювати суспільний устрій в сільських місцевостях. Із вірою в серці та надією в очах!