Monthly Archives: Лютий 2015

Збори фермерів правобережжя Київщини

20150228_124331В місті Біла Церква відбуваються збори фермерів правобережжя Київщини.

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ФЕРМЕРІВ ЧЕРНІГІВЩИНИ

Фото_125 лютого в місті Чернігові, за участі в.о. голови  Чернігівської обласної державної адміністрації Журман Сергій Миколайович, президента АФЗУ Івана Томича та народного депутата України Вадима Івченка відбулися загальні збори фермерів Чернігівської області.

До уваги фермерів правобережжя Київської області!

Відповідно до рішення XXV з’їзду Асоціації фермерів та приватних землевласників України на базі Білоцерківського району 28лютого 2015 року о 11 годині  планується проведення зборів фермерів правобережної частини Київської області, на яких буде розглянуто питання діяльності фермерських господарств, проблеми цьогорічної посівної та земельних відносин, запровадження фіксованого членства в АФЗУ.

Олексій Павленко: Українські фермери отримають грантову допомогу 19 млн канадських доларів

DSC_3794 (1)Уряди Канади та Ізраїлю надали грант понад 19 млн. канадських доларів на підтримку малих та середніх фермерських господарств на Півдні України. Про це підписано відповідний Меморандум про взаєморозуміння між Канадою та Ізраїлем щодо проекту підтримки українських плодоовочевих господарств за підтримки Мінагрополітики України.

Шановні фермери України!

Untitled-1Вітаю Вас з 25-ю річницею фермерського руху України!

Позаду четверть століття нашої боротьби від тотальної колгоспно-радгоспної системи до укріплення фермерського устрою в Україні. Це була складна і терниста дорога, яка забрала життя багатьох наших побратимів.