Monthly Archives: Жовтень 2014

Позачерговий звітно – виборний – «Профілактика хвороби» (інформація для обговорення)

З ініціативи президента АФЗУ в грудні поточного року намічено провести черговий з’їзд фермерів України, на якому передбачено, згідно із заявою Миколи Миркевича, вибрати нового очільника Асоціації фермерів та приватних землевласників України.

Станом на кінець жовтня українські фермери отримали біля 9% фінансової допомоги від запланованих 28 млн. гривень

За інформацією посадових осіб Українського державного фонду підтримки фермерських господарств станом на 24 жовтня 2014 року фермерські господарства отримали лише 2,486 млн. гривень фінансової допомоги з запланованих 27,75 млн., що становить лише 8,9 %.

Повідомлення про порведення конкурсу

Херсонське відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств оголошує про прийом документів до регіональної  комісії по  визначенню фермерських господарств – претендентів на одержання фінансової підтримки на поворотній основі за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на 2014 рік.

До уваги власників фермерських господарств

До уваги власників фермерських господарств, які шукають інвестиції для розвитку чи бажають укласти форвардні контракти для вирощування сільськогосподарської продукції!

Редакція газети «Вісник Фермер України» збирає запити від господарств з наступним безкоштовним розміщенням цих оголошень в газеті та на Інтернет – сторінках Асоціації фермерів та приватних землевласників України та Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Фермерське господарство шукає інвестора

Сумська область

Фермерське господарство «Красноярське», що знаходиться в Середино-Будському районі Сумської області (за 60 км. від м. Шостка) шукає інвесторів для спільного розвитку господарства чи укладання форвардного контракту на сільськогосподарську продукцію.