Category Archives: > АНОНСИ

День Поля в с. Дослідне

Носівська селекційно-дослідна станція запрошує аграріїв на День поля. В ході проведення заходу можна оглянути сортові посіви озимих та ярих зернових культур, ознайомитись з умовами зберігання насіння в зерносховищах, прийняти участь в пленарній частині. Детальніше  на сайті: www.nosivkasds.at.ua

Відбудуться VIII міжнародні виставки«Зернові технології»,«AgroAnimal Show» та«Фрукти. Овочі. Логістика»

Прес-реліз

Шановні працівники сільського господарства!

Розпочніть новий аграрний сезон 2018з визначної виставкової подіїв сферах зернового господарства, тваринництва, птахівництва та  плодоовочевої галузі!

ВИЙШОВ З ДРУКУ ЧЕГОВИЙ НОМЕР ГАЗЕТИ “ВІСНИК ФЕРМЕР УКРАЇНИ”

Вийшов з друку черговий номер газети “Вісник Фермер України”, на сторінках якого розміщено щойно прийняту “Концепцію розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018 – 2020 роки”, перші коментарі на цей документ, в тому числі і щойно призначеного на посаду заступника міністра Віктора Шеремети та заступника голови аграрного комітету Вадима Івченко.

Запрошуємося долучитися до круглого столу «АГРАРНА УКРАЇНА. КОНЦЕПЦІЯ СВІТОВОЇ ПЕРШОСТІ.»

agro countryБез перебільшень, вітчизняне сільське господарство зробило значний крок в напрямку підвищення ефективності та інноваційності виробництва. Сьогодні Україна займає провідні місця в світових рейтингах експорту сільськогосподарської продукції, а міжнародні експерти прогнозують Україні велике аграрне майбутнє.

Запрошуємо на «АгроКомплекс 2017» за інноваційними рішеннями для агробізнесу!

Дирекція аграрних виставок «ІнтерАГРО», «Зернові технології», «AgroAnimalShow», «Фрукти. Овочі. Логістика» презентує новий виставковий проект «АгроКомплекс 2017»!