Category Archives: > АНОНСИ

«АГРО-2017» АГРАРНА ПОЛІТИКА – УСПІХ ЧЕРЕЗ ПАРТНЕРСТВО

З 7 по 10 червня в Києві на території «Експоцентру України» відбудеться чергова, вже XXIX за рахунком, Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017» – головна аграрна виставка року в Україні, яку зазвичай відвідують представники більшості агрофірм держави, тисячі фермерів, що з’їжджаються з усіх областей.

«АГРО-2017»: чим здивує найголовніша агропромислова подія України

AL_ukrЗ 7 по 10 червня 2017 року у місті Києві відбудеться XXIX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017».

«АГРО-2017» – це найголовніша агропромислова виставкаУкраїни та Східної Європи, що виступає платформою для вдосконалення виробництва, впровадження новацій та розвитку усіх сфер АПК України;

Фермерам та головам особистих селянських господарств

Шановні панове!

DSC_735619 червня 2017 року на базі Санаторно-курортного комплексу «Моршинкурорт» відбудеться розширене засідання Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) та святкування «Дня фермера». Запрошуємо фермерів разом з родинами прийняти участь у цьому заході та відпочити чи пройти курс лікування у славетному лікувально-оздоровчому комплексі.

Місце проведення: СКК «Моршинкурорт» (Паркова площа, 3, місто Моршин, Львівська обл.).

ДО УВАГИ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ!

10 квітня 2017 року, в конференц-залі готелю «Козацький» (Адреса: вул. Михайлівська, 1/3 (Площа Незалежності) м. Київ, 01001, Україна.) відбудеться прес-конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників України на тему: «РІЧНИЦЯ ДІЯЛЬНОСТІ УРЯДУ: ЩО ОБІЦЯНО І ЩО ЗРОБЛЕНО ДЛЯ РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОГО ФЕРМЕРСТВА!»

Початок прес-конференції – 14.00

ЗАПРОШЕННЯ 09 березня 2017 року Круглий стіл «Держава та сільгоспвиробники: що потрібно українському фермеру?»

Від великого до малого та середнього – приблизно так може звучати девіз року у відносинах держави з сільгоспвиробниками. Необхідність підтримки фермерських господарств з боку держави знайшла відображення одразу в декількох напрямках. Найголовніший – це зростання видаткової частини бюджету профільного міністерства у 2017 році через довгоочікуване збільшення видатків на підтримку малих фермерів.