Category Archives: > АГРОНОВИНИ

Запрошуємося долучитися до круглого столу «АГРАРНА УКРАЇНА. КОНЦЕПЦІЯ СВІТОВОЇ ПЕРШОСТІ.»

agro countryБез перебільшень, вітчизняне сільське господарство зробило значний крок в напрямку підвищення ефективності та інноваційності виробництва. Сьогодні Україна займає провідні місця в світових рейтингах експорту сільськогосподарської продукції, а міжнародні експерти прогнозують Україні велике аграрне майбутнє.

МИНУЛОГО ТИЖНЯ ВІДБУЛОСЯ ДВА ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ УКРДЕРЖФОНДУ.

На минулому тижні 5 та 6 жовтня 2017 року відбулося ще два засідання конкурсної комісії Укрдержфонду по наданню фінансової підтримки фермерським господарствам.

5 жовтня було розглянуто претендентів з наступних областей: Львівської, Рівненської, Хмельницької та Запорізької областей.

ВІДБУЛОСЯ ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ УКРДЕРЖФОНДУ.

2 жовтня 2017 року відбулося друге засідання конкурсної комісії Укрдержфонду по наданню фінансової підтримки фермерським господарствам наступних областей: Донецької (2,015 млн. грн), Житомирської (0,975 млн. грн), Луганської (2,665 млн. грн), Рівненської, Сумської (2,080 млн. грн) та Тернопільської (1,495 млн. грн).

ВИЗНАЧЕНО ПЕРШИХ ПРЕТЕНДЕНТІВ НА ОТРИМАННЯ КОШТІВ ВІД УКРДЕРЖФОНДУ

27 вересня відбулося перше засідання конкурсної комісії по розподілу коштів державної підтримки Укрдержфонду.
В конкурсну комісію від Асоціації фермерів та приватних землевласників України входив віце-президент АФЗУ Віктор Гончаренко. За його словами засідання проходило конструктивно, документи претендентів розглядалися виважено та з врахуванням пропозицій від обласних Асоціацій.

ПЕРЕДПЛАТА ГАЗЕТИ «ВІСНИК ФЕРМЕР УКРАЇНИ» НА 2018 РІК!

Кабінет міністрів України 13 вересня 2017 року прийняв «Концепцію розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018 – 2020 роки», та передбачив в Бюджеті-2018 на ці цілі 1,0 млрд. гривень. Ці кошти будуть надаватися на різноманітні програми (передбачені в Концепції) за активної участі Асоціації фермерів та приваних землевласників України (АФЗУ).