Category Archives: > АГРОНОВИНИ

Державна реєстрація договорів оренди землі відтепер доступна онлайн

6 грудня 2017 року Міністерство юстиції, Міністерство аграрної політики та продовольства, Державне агентство з питань електронного урядування та Фонд Східна Європа презентували нову електронну послугу з реєстрації договорів оренди земель сільськогосподарського призначення у режимі онлайн.

Кабмин изменил порядок регистрации прав собственности на землю

Соответствующее постановление одобрено на заседании правительства 6 декабря.

Документ, в частности, предусматривает, что государственный регистратор в процессе формирования заявления о регистрации участка в режиме реального времени должен проверить наличие и соответствие кадастрового номера земельного участка в Государственном земельном кадастре. При этом отсутствие такой информации в Госземкадастре сделает технически невозможным дальнейшие действия и приведет к отказу в госрегистрации.

Профі з агробізнесу покажуть свої кращі здобутки вже у лютому

У Дніпрі розпочалася підготовка до однієї з найвідоміших в Україні події – 17-ої Національної виставки агротехнологій «Агропром». Захід, у якому регулярно беруть участь кращі професіонали аграрного бізнесу, відбудеться 28 лютого-2 березня 2018 року.

Smart Agro Forum

Шановні пані та панове! Аграрії та програмісти! Новатори та розробники!Скептики та експериментатори!

Лого

Команда компанії «Революшн Експо» запрошує всіх небайдужих полинути у безмежний Всесвіт інновацій для аграрного сектору, а саме відвідати спеціалізований захід –SmartAgroForum №3, який відбудеться 13 грудня 2017 року за адресою: вул. Дорогожицька, 1, інноваційний парк UNIT.City(конференц-зал UNIT.Core).

IVCПЕЦИАЛИЗИРОВАННАЯ ВЫСТАВКА «Агро-СФЕРА»

IVcпециализированная выставка

«Агро-СФЕРА»

22-24 ноября 2017 года, ОДЕССА

                    Выставочный комплекс Одесского порта

              Организатор: «Центр выставочных технологий»

ПРОГРАММА МЕРОПРИЯТИЙ