Category Archives: > АГРОНОВИНИ

ВИЙШОВ З ДРУКУ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР ГАЗЕТИ „ВІСНИК ФЕРМЕР УКРАЇНИ”

fermer_15-16_p_-web

16 серпня 2018 року вийшов з друку та відправлений передплатникам та в обласні АФЗ черговий номер газети „вісник Фермер України”.

На сторінках видання читачі мають можливість ознайомитися з інформацією про критичну ситуацію яка склалася як в АФЗУ, так і взагалі з реалізацією „Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації” та „фермерським мільярдом”.

А на передодні Дня Незалежності України цікаво буде ознайомитися з передмовою доктора Генрі А. Кісінджера до книги ”Из третього мира в первый”, написаної автором „сінгапурського чуда”, прем’єр-міністром Сінгапуру Лі Куан Ю.

На сторінках газети також є матеріал про фермера-овочівника з Полтавщини Віктора Галича, фермерський кооператив „Дніпро” з Запоріжжя, інтерв’ю з заступником голови Аграрного комітету ВРУ Вадимом Івченком про „Новий аграрний курс України”, про фермерську родину Бурлак, також з Полтавщини.

 

Починаючи з цього номера редакція за порадою наших читачів започаткувала рубрику „Будьмо здорові, брати хлібороби”, де даються поради народного цілителя Сергія Полтавця.

А ще на сторінках газети матеріал про документальні перевірки контролюючих органів та пізнавальний матеріал про сільське господарство Франції.

 

Окрім передплати газету можливо отримати в обласних Асоціаціях фермерів та на найбільших аграрних заходах що відбуваються в Україні.

 

Редакція газети „ВФУ”

 

ОСНОВОЮ “НОВОГО АГРАРНОГО КУРСУ УКРАЇНИ” МАЄ БУТИ РОЗВИТОК СЕЛА І СІМЕЙНИХ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

За три з половиною роки – майже  200 законопроектів, з яких 27 стали чинними актами.

Це результат роботи народного депутата, заступника голови Аграрного комітету Вадима Івченка. Більшість законопроектів з направлені на реформування саме аграрної галузі та розвиток сільських територій.

Фото-Ивченко-на-сайт

Вадим Івченко – прихильник продовження мораторію на продаж землі. За його словами: «Мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення – це не зупинка реформи, це час, який дається парламентарям та уряду для прийняття необхідних законів та відповідного земельного законодавства».

В березні для об’єднання зусиль аграріїв та політиків було підписано Всеукраїнський меморандум «Новий аграрний курс України» про співпрацю щодо проведення реформ у сільському господарстві та забезпечення розвитку сільських територій. В ньому визначені реальні кроки для впровадження реформ, зростання аграрного виробництва та зайнятості на селі, збільшення інвестицій у сільське господарство і надходження до місцевих бюджетів, захисту прав власників та орендарів земельних ділянок (паїв), а також інших аграрних активів.

На цьому також акцентувала увагу учасників Всеукраїнського форуму „Новий курс України” лідер ВО „Батьківщина” Юлія Тимошенко 15 червня в столичній „КиївЕкспоПлазі”.

Ми вирішили дізнатися безпосередньо у Вадима Івченка що ж це таке „Новий аграрний курс” та поставили йому ряд запитань з цього приводу.

Про селекцію та здоров’я ВРХ фахівці поговорять на конференції

3-4 жовтня 2018 р. вітчизняні фахівці та міжнародні спікери з Нідерландів, Франції, Польщі і навіть з Австралії, зберуться в Одесі на тематичну конференцію «ВРХ – Селекція. Менеджмент. Здоров’я». На цьому заході будуть обговорені такі теми, як «Менеджмент молочно-товарної ферми», «Селекція на здоров’я», «Заготівля високоякісного корму» та інші.

Корів і молока в Україні стає дедалі менше, а експорт ковбаси зростає

За сім місяців поточного року поголів’я дійного стада у порівнянні з аналогічним періодом минулого року скоротилося на 3,4% і становить близько 2,033 млн. голів. Ця тенденція притаманна і для загальної кількості поголів’я ВРХ, яка знизилась на 4,3% і складає 3,972 млн. голів. Не дивно, що виробництво молока також скоротилось на  2%. 
http://www.proagro.com.ua/news/ukr/18626.html
Експерти б’ють на сполох – Україна втрачає галузь тваринництва. Серед різних причин цієї тенденції на їх думку є також низька купівельна спроможність населення, яке відмовляється від дорогого натурального м’яса, віддаючи перевагу більш дешевим продуктам харчування. 

На Закарпатті втілюють «Концепцію збереження бурої карпатської породи корів»

З цією метою було створено генетичний банк та проводяться генетичні дослідження ВРХ, заплановані семінари по питанням збереження бурої карпатської породи. Така увага до цієї породи не випадкова. Маючи особливу генетичну структуру, корови бурої карпатської породи не тільки стійки до захворювань, а й дають молоко з особливим складом поживних речовин. Завдяки цьому з нього можна отримувати високоякісні тверді сири і виготовляти продукти для дитячого харчування.