Category Archives: > АГРОНОВИНИ

НЕ ДОПУСТИМО ТРАГЕДІЮ!

Остання спроба найзухвалішого рейдерського захоплення фермерського господарства в селі Метанівка Томашківського району Вінницької області відбулося 31 травня 2017 року, в результаті якого серед білого дня на територію господарства увірвалася група озброєних осіб у балаклавах.

ФЕРМЕРИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ ІНІЦІЮВАЛИ ЗБІР ПІДПИСІВ ПРОТИ ПРОДАЖУ ЗЕМЛІ

Асоціація фермерів та приватних землевласників Заліщицького району Тернопільської області на зборах селян району 29 травня 2017 року виступила з ініціативою про обхід всіх жителів району з метою зібрання підписів щодо заборони продажу землі сільськогосподарського призначення.

ОГОЛОШЕННЯ

selhoztehnika-kombaynCLAAS-Lexion-480---15_big--170131085539Господарство пропонує послуги по збиранню врожаю ранніх зернових комбайнами CLAAS Lexion 480 (два комбайна).

Бажаний регіон збору – південні області Одеської області.

Телефон: 068-551-27-81

 

ПОСТ-РЕЛІЗ На Львівщині з успіхом відбувся ювілейнийАГРОПОРТ

27–29 квітня на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Д.Галицького відбуласьV Ювілейна міжнародна агропромислова виставка та форум з підтримки фермерства «АГРОПОРТ Захід Львів 2017». У роботі форуму взяли участь представники профільних міністерств і відомств, органів місцевої влади, делегації з 17 країн, виробники аграрної продукції, громадські організації та профільний бізнес.

Мінагрополітики сприятиме реалізації нового проекту «Фермерські товари»,- Ольга Трофімцева

photo_2017-05-03_17-14-06(1)Міністерство аграрної політики та продовольства України буде сприяти розвитку нового проекту «Фермерські товари», розробленого гіпермаркетом «Ашан Україна» для малих та середніх фермерів. Про це йшлось під час зустрічі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольги Трофімцевої з представниками одного з найбільших рітейлерів, який має на сьогодні 11 гіпермаркетів по всій країні.